hellgulas

Hellwalker

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
hell
Mimo hry
 
prevot
prevot | 14.10.2020 13:51

a ked ku mne pride na na navštevu kamarat s manželkou a dcerkou, my sme 4, oni 3, takže manželka bude sedieť v aute? alebo on? rad by som vedel ako prišli na to číslo 6. Asi tak ako na všetky "opatrenia" , vycucané z prsta... v reštikách sa za sept nakazilo 5 ludí podla grafu hygienikov, a oni idu zatvárať reštiky. Ludia, ludia dokedy im to budeme tolerovať?!?!


prevot
prevot | 14.10.2020 14:35

aha, takže to sú ohniská, to som nevedel, takže na rodinných oslavách 230 ohnísk.
A dnes vyšla najdôležitejšia správa z celej "koronakrízy"
https://www.top...ovych-krajinach


perez
perez | 14.10.2020 14:40

opattenia su na znizenie mobility ludi. Neplanovat navstevy priatelov, nevyjst si na veceru do restiky,.. Proste sa co najmenej miesat jeden s druhym. To je jedno, kolko ludi sa nakazilo v restikach a kolko na zabavach. Logika vsetkych tych opatreni je v snahe co najmenej sa stretavat krizom-krazom.
Podla mna je ale problem ten, ze ak sa pripadne stretnes s cudzim clovekom v restike, intenzita (aj co sa tyka casu, aj vzajomnej vzdialenosti) je neporovnatelne mensia ako napr. takeho ucitela, ktory je na zakladnej skole s detmi kazdodenne zhruba 6hodin. Rovnako tak stretavanie sa zamestnancov v praci, hlavne vacsie podniky, kde sa tam ludia melu hore-dole. Pokym sa nezatvori ekonomika uplne (nehovorim, ze by som to navrhoval), tak zatvorenie restauracii ci zakaz zhromazdovat sa nad 6 osob, su len take kozmeticke upravy


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader